אני

במשפחה שבה נולדים תאומים, לרב התאומים מקבלים את מרב תשומת הלב הם הופכים למרכז ה"מסיבה" בכל מקום שמגיעים אליו.


עם זאת עם התווספות התאומים למשפחה , הורים לתאומים מגלים  שהם הולכים לאיבוד בתוך המעמסה הפיזית, הריגשית והכלכלית

הורה לתאומים לעיתים קרובות מגלה שלאורך השנה הראשונה כל החוויות של הגידול התאומים אינה זכורה לו.
כל החוויות נעלמות בתוך הקושי שהחוויה העמוסה פיזית וריגשית, יוצרת.
מקלחת פשוטה, הליכה לשרותים או שתיית כוס קפה  הופכים למשימה בלתי אפשרית. התחושה היא שאין לי אפילו רגע אחד קטן ובודד לעצמי.

בתוך כל זאת הורה לתאומים מוצף ברגשי אשמה, הוא קם איתם בבוקר מתנהל איתם כל היום והולך לישון איתם בלילה. התחושה היא שאני כל היום עסוק בטיפול, בגידול ובחינוך התאומים אבל אף פעם אין לי מספיק זמן באמת עם כל אחד מהם. כשאני עם אחד אני תמיד מרגיש שאני לא עם השני במיוחד  כשהוא מאד זקוק לי,הורים חווים הרבי זמני בכי וההורות  תמיד מתפצלת , הוקשי ליצור תהליך הקשרות עם כל אחד מהם מקשה על התפקיד ההורי בנוסף העייפות הופכת להיות  השותף האמיתי והקבוע לחיים.

הורה לתאומים נדרש לתפקד ביותר מדי חזיתות בו זמנית בגידול התאומים, האחים הגדולים, בעבודה ובקרירה כשהמעמסה הכלכלית יוצאת דחיפות להביא יותר פרנסה הביתה, תחזוקת הבית, כך שהזוגיות והזמן לעצמי נדחקים ולעיתים אינם מקבלים מקום כלל וכלל.

בשנים בהם הורים מגדלים תאומים הם צריכים להתמודד עם כל אחת מתופעות התאוּמוּת ללא הפסק.אלה התמודדויות המתווספות  להתמודדיוות ההורית ה"רגילות" ובנוסף מתלווה להן גם הרגשת בדידות גדולה. התחושה היא שאין באמת עם מי להתייעץ וממי ללמוד איך מגדלים תואומים במיוחד שבמשפחת המוצא לא גידלו תאומים והורים לתאומים אינם מוקפים בהורים לתאומים.

החויות האלה לעיתים מגיעות לאחר שנים רבות של טיפולי פוריות לא פשוטים , הריון כבד ומסובך בסיכון גבוה ואף לידה מוקדמת שמאלצת את ההורים להתמודד  עם לידת פגים וכל מה שכרוך בכך.

בקיצור לא פשוט להיות הורה לתאומים.

כל מה שיכול לעזור לך כהורה בגידול התאומים

ייעוץ שינה לתאומים

ביעוץ שינה לתאומים נתייחס למורכבות הרבה שיש בהרדמת  התאומים, מה זה אומר מבחינת ההתמודדות הלילית,הפרעות שינה, ואיך עושים את זה נכון ומגיעים ללילות שפויים .

300x240xTired-Dad-Of-Twins-Sleeping-Crop
פורום לחזור לישון

בפורום לחזור לישון תוכלי לשאול שאלות שמטרידות אתכם בזמן אמת ולקבל תשובה מהירה ממני ומהורים נוספים בפורום החולקים סיטואציות דומות.

אימל'ה תאומים

כל מה שאתם צירים כדי להתכונן לקראצת הורות לתאומים,מפגש בן שלוש והוא הכולל  הכנה להורות  המתקרבת וכיצד נכון להיערך לקרא בואם של התאומים בחודשי החיים הראשונים.

הדרכת הורים פרטנית

הדרכת ההורים לתאומים יכולה להיעשות באופן פרטני בפגישה אישית או מס. פגישות שבהם תעלנה הבעיות והקשיים שההורים חווים בגידול התאומים.

ההדרכה הינה מותאמת אישית  ונותנת מענה ספציפי להורים הפונים.

ככהתלמדי את התאומים לישון לילה שלם

המדריך  האלקטרוני המלא שמגלה את הסודות המקצועיים שלח ויתן לך תוכנית פעולה קלה ליישום ב - 5 צעדים בלבד להשגת שינה של לילה שלם
 

לידת פגים

בלידות תאומים עולה ההסתברות  ללידת פגים.הריון מרובה עוברים הוא הריון בסיכון גבוה ולעיתים קרובות ההיריון מסתיים בטרם הסתימו 40 שבועות של היריון.מכאן שהסכון בלידת פגים גדל בלהריון תאומים.

.

קן ייעוץ טלפוני

שירות יועצת-טלפוני  הוא שירות יחודי  לליווי, ייעוץ ותמיכה הניתנים בטלפון  בתחום שנת תינוקות, פעוטות וילדים (מגיל לידה עד 5 שנים).
 

אני אבא לתאומים

שאימא יוצאת לחופשת לידה היא מתכוננת לכך שחייה ייסובו סביב הטיפול בתאומים אבל גם האבא מגלה כי בוא התאומים, גורם לו לשנות את השגרה הידועה שלו ואם בעבר הוא יכל להשקיע שעות בעבודה ,גידול התאומים מחייב אותו להיערך להגעה כמה שיותר מוקדמת הביתה .

הורים ות(א)ומים

אם גם אתם מרגישים שאף אחד לא מבין מה זה אומר לגדל תאומים?
אז בדיוק עבורכם ,הורים לתאומים בגיל הרך, מיועדת ההרצאה הזו, 
שמטרתה לתת לכם ידע ובעיקר תשובות לשאלות בכל הנושאים המעסיקים הורים צעירים בדגש על אלו המיוחדים להורים לתאומים.

מועדון תאומים

  • Instagram
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Facebook
  • Instagram

 בואו נהיה בקשר

רוצים לשאול אותי שאלה?
צרו קשר בטל. 054-6805034

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

ניתן גם לשלוח לי הודעת וואטסאפ

מודיעין
054-6805034