התאומים

כאשר אני שומעת את המשפט (ואני שומעת אותו לא מעט) :"תמיד חלמתי שיהיו לי תאומים" מאנשים מסביבי אני צוחקת ואומרת :"אין לכם מושג  על מה אתם מדברים".

 

הורות הוא מקצוע קשה ותובעני והורים מגיעים אליו כמעט ללא הכנה או למידה מוקדמת,הסיפור מסתבך כאשר הורים הופכים להורים לתאומים, שני תינוקת בו זמנית,  שבראש בראשונה אינה הורות אינטואיטיבית אלא נלמדת , מבוקרת ומתוכננת.

מה הייחוד בגידול תאומים?

תאומים הם שני אחים אבל לא רק .

תאומים הם ילדים בני אותו גיל בעלי צרכים התפתחותיים זהים, מול זוג הורים אחד והתאוּמוּת חובקת בתוכה  מורכבות שיש להתייחס אליה, על מנת להגיע  להתפתחות תקינה.

בשנים בהם הורים מגדלים תאומים הם צריכים להתמודד עם כל אחת מתופעות התאוּמוּת ללא הפסק.

כאימא לתאומים אני מכירה ויודעת, כי מי שלא היה שם לא מבין את המורכבות ההורית והקושי המתמשך  הפיזי והנפשי (ולעתים גם הכלכלי) בהתמודדות עם הדילמות ההוריות הייחודיות.

 

הרי בסופו של דבר  להורים לתאומים אין ממי ללמוד איך להיות לתפקד כהורים לתאומים וכשכולם מסביב מגדלים ילדים יחדאים' הם חשים שהסביבה אינה מבינה את האתגרים שהם מתמודדים איתם ולא מצליחים לשתף בחוויות היחודיות שהמלווה את ההורות שלהם.

מה שנקרא :"זר לא יבין". 

כל מה שאתם צריכים בגידול התאומים

ייעוץ שינה לתאומים

ביעוץ שינה לתאומים נתייחס למורכבות הרבה שיש בהרדמת  התאומים, מה זה אומר מבחינת ההתמודדות הלילית.

הפרעות שינה, ואיך עושים את זה נכון ומגיעים ללילות שפויים .

סדנת לילה טוב תאומים

סדנה  המיועדת להורים לתאומים שנותנת ידע תוכנית פעולה וליווי מקצועי לאורך כל הסדנה.
הסדנה נערכת ב 4 מפגשי שום ובלווי מקצועי בקובצת פייסבוק סגורה בין המפגשים. כל אלא ילמדו את התאומים כיצד להירדם עצמאית ולישון לילה שלם.

אימל'ה תאומים

מפגש בן שלוש והוא הכולל  הכנה להורות  המתקרבת וכיצד נכון להיערך לקרא בואם של התאומים בחודשי החיים הראשונים.

ככה תלמדי את התאומים לישון לילה שלם

כיצד אפשר למנוע התפתחות בעיות שינה כבר מרגע הגעת התאומים הביתה?
בעזרת מדריך אלקטורני שמפרט את כל הסודות המקצועיים שלי ונותן לכם תוכנית פעולה מפורטת ב 5 צעדים כיצד להגיע להרדמות עצמאיות ושינה לילה איכותית.

הדרכת הורים פרטנית

הדרכת ההורים לתאומים יכולה להיעשות באופן פרטני בפגישה אישית או מס. פגישות שבהם תעלנה הבעיות והקשיים שההורים חווים בגידול התאומים.

ההדרכה הינה מותאמת אישית  ונותנת מענה ספציפי להורים הפונים.

מה עוד אפשר לספר על תאומים

ברחבי העולם נולדים ב כ- 70-80 מיליון זוגות תאומים   מדי שנה שהם כ-1.5% מכלל הלידות . בישראל אחוז לידות התאומים והשלישיות הוא אפילו גבוה יותר ונחשב לאחד מהגבוהים בעולם.

קן ייעוץ טלפוני

שירות יועצת-טלפוני  הוא שירות יחודי  לליווי, ייעוץ ותמיכה הניתנים בטלפון  בתחום שנת תינוקות, פעוטות וילדים (מגיל לידה עד 5 שנים).
 

הדרכת מעבר למיטת מעבר 

לפני המעבר כשזה עדין בשלב חשיב ותכנון ,צרו איתי קשר לקבלת תדריך מפורט, כיצד עושים את המעבר למיטות מעבר,  נכון ובעיקר כיצד מתגברים על המהמורות שבדרך ע"מ שבסיום התהליך תוכלו לחזור ולשבת  עם הרגלים על השולחן ,עם כוס קפה ביד ותשמעו רק שקט מסביב.

הורים ות(א)ומים

אם גם אתם מרגישים שאף אחד לא מבין מה זה אומר לגדל תאומים?
אז בדיוק עבורכם ,הורים לתאומים בגיל הרך ,מיועדת ההרצאה הזו, שמטרתה לתת לכם ידע ובעיקר תשובות לשאלות בכל הנושאים המעסיקים הורים צעירים בדגש על אלו המיוחדים להורים לתאומים.

מועדון תאומים

רוצים לשאול אותי שאלה?
צרו קשר בטל. 054-6805034

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

ניתן גם לשלוח לי הודעת וואטסאפ

מודיעין
054-6805034
  • Instagram
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle

 בואו נהיה בקשר