התאומים

כאשר אני שומעת את המשפט (ואני שומעת אותו לא מעט): "תמיד חלמתי שיהיו לי תאומים" מאנשים מסביבי אני צוחקת ואומרת :"אין לכם מושג  על מה אתם מדברים".

 

הורות הוא מקצוע קשה ותובעני והורים מגיעים אליו כמעט ללא הכנה או למידה מוקדמת, הסיפור מסתבך כאשר הורים הופכים להורים לתאומים, שני תינוקת בו זמנית, שבראש בראשונה אינה הורות אינטואיטיבית אלא נלמדת, מבוקרת ומתוכננת.

מה הייחוד בגידול תאומים?

תאומים הם שני אחים אבל לא רק .

תאומים הם ילדים בני אותו גיל בעלי צרכים התפתחותיים זהים, מול זוג הורים אחד והתאוּמוּת חובקת בתוכה מורכבות שיש להתייחס אליה, על מנת להגיע  להתפתחות תקינה.

בשנים בהם הורים מגדלים תאומים הם צריכים להתמודד עם כל אחת מתופעות התאוּמוּת ללא הפסק.

כאימא לתאומים אני מכירה ויודעת, כי מי שלא היה שם לא מבין את המורכבות ההורית והקושי המתמשך הפיזי והנפשי (ולעתים גם הכלכלי) בהתמודדות עם הדילמות ההוריות הייחודיות.

 

הרי בסופו של דבר  להורים לתאומים אין ממי ללמוד איך לתפקד כהורים לתאומים וכשכולם מסביב מגדלים ילדים יחדאים, הם חשים שהסביבה אינה מבינה את האתגרים שהם מתמודדים איתם ולא מצליחים לשתף בחוויות הייחודיות שהמלווה את ההורות שלהם.

מה שנקרא :"זר לא יבין". 

כל מה שאתם צריכים בגידול התאומים

IMG_5939.jpg

הדרכת הורים פרטנית

הדרכת ההורים לתאומים יכולה להיעשות באופן פרטני בפגישה אישית או מס. פגישות שבהם תעלנה הבעיות והקשיים שההורים חווים בגידול התאומים.

ההדרכה הינה מותאמת אישית  ונותנת מענה ספציפי להורים הפונים.

baby_phone_edited.jpg

קו התיעצות טלפונית
 

שירות יועצת-טלפוני  הוא שירות יחודי  לליווי, ייעוץ ותמיכה הניתנים בטלפון  בתחום שנת תינוקות, פעוטות וילדים (מגיל לידה עד 5 שנים).

1.jpg

ייעוץ שינה לתאומים

ביעוץ שינה לתאומים נתייחס למורכבות הרבה שיש בהרדמת  התאומים, מה זה אומר מבחינת ההתמודדות הלילית.

הפרעות שינה, ואיך עושים את זה נכון ומגיעים ללילות שפויים .

תאומים - חזית.png

המדריך המלא להרדמת תאומים

כיצד אפשר למנוע התפתחות בעיות שינה כבר מרגע הגעת התאומים הביתה?
בעזרת המדריך אלקטורניהמלא שמפרט את כל הסודות המקצועיים שלי ונותן לכם תוכנית פעולה מפורטת ב 5 צעדים כיצד להגיע להרדמות עצמאיות ושינת לילה איכותית.

5_6_edited.jpg

סדנת לילה טוב תאומים

סדנה  המיועדת להורים לתאומים שנותנת ידע תוכנית פעולה וליווי מקצועי לאורך כל הסדנה.הסדנה נערכת ב 4 מפגשי שום ובלווי מקצועי בקובצת פייסבוק סגורה בין המפגשים. כל אלא ילמדו את התאומים כיצד להירדם עצמאית ולישון לילה שלם.

IMG_5901.jpg

הרצאה הורים ות(א)ומים

אם גם אתם מרגישים שאף אחד לא מבין מה זה אומר לגדל תאומים? אז בדיוק עבורכם, הורים לתאומים בגיל הרך, מיועדת ההרצאה הזו, שמטרתה לתת לכם ידע ובעיקר תשובות לשאלות בכל הנושאים המעסיקים הורים צעירים בדגש על אלו המיוחדים להורים לתאומים.

13-Weird-Signs-Youre-Pregnant-With-Twins-Mama-Natural.jpg

סדנת אימל'ה תאומים

מפגש בן שלוש  כולל  הכנה להורות  המתקרבת וכיצד נכון להיערך לקראת בואם של התאומים בחודשי החיים הראשונים.

twinsdfsfdsfsdf_4_g.jpg

הדרכת מעבר למיטת מעבר

לפני המעבר כשזה עדין בשלב חשיב ותכנון ,צרו איתי קשר לקבלת תדריך מפורט, כיצד עושים את המעבר למיטות מעבר,  נכון ובעיקר כיצד מתגברים על המהמורות שבדרך ע"מ שבסיום התהליך תוכלו לחזור ולשבת  עם הרגלים על השולחן ,עם כוס קפה ביד ותשמעו רק שקט מסביב.

מועדון תאומים