top of page
הדרכת שינה
תאומים

הדרכת שינה

"תשנו עכשיו ,כי אחרי הלידה לא תוכלו לישון ועוד עם תאומים אז בכלל..."

אם אתם שומעים את המשפט הזה מאז שאת בהריון, בואו לגלות שזה לא מחויב המציאות!
מחקרים מראים כי הדרך הטובה והיעילה ביותר לטפל בבעיות שינה אצל תינוקות וכדי למנוע הפרעות שינה, היא באמצעות הדרכת הורים בעניין הקניית הרגלי שינה טובים עוד בתקופת ההיריון ובתקופה הראשונה לאחר הלידה .

בואו ללמוד על שינה בתינוקות, כיצד לסדר את השעון הביולוגי ,כיצד להימנע מיצירת הקשרים בין אוכל -שינה ויצירת קשר שלילי של התינוק למיטתו, והכי חשוב מה הפעולות שעליכם לעשות על מנת שהתינוקות  שלכם ילמדו להירדם באופן עצמאי כאשר יהיה בשל לכך מבחינה פיזיולוגית. ובכך להימנע מהטעויות הנפוצות שמובילות הורים להתמודד עם בעיות שינה אצל ילדיהם.

הזמינו עוד היום מפגש חד פעמי בין שעה וחצי- עד שעתיים ,בזמן ההיריון ולאחר הלידה,להדרכה על הקניית הרגלי שינה  לתינוקותו חיזרו במהירה לישון.

רב ההורים שקבלו הדרכת שינה לא נזקקו בשלב מאוחר יותר לייעוץ שינה.

 

למי מיועד המפגש ?

המפגש הינו הדרכת שינה להורים לתאומים בהיריון ומגיל לידה ועד גיל 5 חודשים.

המפגש יערך בביתכם רצוי עם שני בני הזוג.
ניתן להזמין הדרכה במסגרת של חוג בית בו תשתפו גם חברים ומכרים או  בהתארגנות של מס. אימהות לאחר לידה.

מה תקבלו במפגש?
מפגש בן שעה וחצי, הכולל הדרכה מקיפה על כיצד  להשתית הרגלי שינה טובים.
בסיום המפגש תקבלו למייל דו"ח מפורט מותאם אישית המסכם את עיקרי ההדרכה ושתי התייעצויות נוספות במייל או בוואטצאפ ע"מ ללוות איתכם את התהליך ולתת תשובות לשאלות שיעלו בהמשך הדרך.

את המפגש אפשר לתת כמתנה לזוג להיריון או לאחר לידת תאומים . שובר מתנה >>

מעבר למיטת מעבר
חדר לתאומים

הדרכת מעבר למיטת מעבר

הורים רבים חווים תסכול עם המעבר למיטת מעבר .לפני המעבר הרדמת הילדים הייתה טובה, לרב עם הגעת זמן ההרדמה הם היו נכנסים בערב למיטות לעיתים היה מעט בכי, או מעט דיבורים או קשקושים אבל לרב לאחר כחצי שעה עד שעה השתרר שקט בבית ובא לציון גואל. הילדים ישנים ויש שקט בבית!!!

אבל עם המעבר למיטות מעבר הכול השתנה וההרדמות  הפכו בבת אחת  לקטסטרופה . הילדים קולטים במהירה את האפשרות לצאת מהמיטה וההרדמות הופכות ל'יאללה בלגן' גדול, יציאות תכופות מהמיטות לסלון, דיבורים, צעקות, צחוקים  ומשחקים וגם שמשתרר פתאום שקט זה בגלל  שהקטנטנים עסוקים בסידור החדר מחדש ע"י הוצאת דברים כל תוכן המגירות ופיזורם בחדר.

הרצון לערב שקט   בסיום היום, לאחר שעות רבות בעבודה ,בנסיעות בטיפול בילדים ובמטלות הבית,רציתם להגיע לערב שקט כזה שאפשר לקרוא ספר,  לראות תוכנית טלוויזיה אהובה או לשתות קפה עם הבן זוג או לאכול סלט טוב עם חברה התפוגג ואנינו.

 הצילו!!!    מה עושים?
ראשית המלצתי החמה להורים : הורים יקרים ,הקדימו  רפואה למכה.
לפני המעבר כשזה עדין בשלב חשיבה ותכנון ,צרו איתי קשר לקבלת תדריך מפורט, כיצד עושים את המעבר למיטות מעבר,  נכון ובעיקר כיצד מתגברים על המהמורות שבדרך ע"מ שבסיום התהליך תוכלו לחזור ולשבת  עם הרגלים על השולחן ,עם כוס קפה ביד ותשמעו רק שקט מסביב.

מה כוללת ההדרכה ומתי נכון להזמין הדרכה כזו?
ברגע שנוצר הצורך להעביר את הילדים למיטה של גדולים, כשיש סכנה של נפילה עקב טיפוס על מיטת התינוק, כשתינוק נוסף עומד להתווסף למשפחה  או כשהגיעו לגיל והוא כבר אינם תינוקות (לקראת גיל 3) אלא הפכו לפעוטות  ומתחילה להתגבש אצלכם ההחלטה שזה הזמן המתאים לעשות את השינוי, צרו איתי קשר מידי.

כאשר נוצר הקשר בנינו ותחליטו להזמין את ההדרכה אני אשלח לכם שאלון מפורט בו תתבקשו לענות על שאלות בכל הנוגע לשינה של ילדכם ביום ובלילה. הנחיצות של המידע היא ע"מ להבין מה הם הרגלי השינה הנוכחיים של ילדיכם ובדרך  הזו להתאים  לכם את  ההמלצות הנכונות ביותר עבורכם.

לאחר מכן נפגש יחד להדרכה טלפוני או בסקייפ בת 30 דק' בה אני אעביר לכם את המידע העיקרי לו אתם זקוקים כדי להיערך למעבר ועל מנת  לעשות אותו נכון .

לאחר הפגישה הטלפונית תוכלו להתייעץ איתי פעמיים נוספות , לפני המעבר כדי לקבל עוד הבהרות או לאחריו לפי בחירתכם, ע"מ לתת לכם את התמיכה הנחוצה כל כך כדי להתמודד עם האתגרים של לפני, בדרך וגם אחרי.

ברוגז

הדרכת הורים פרטנית

הדרכת ההורים לתאומים יכולה להיעשות באופן פרטני בפגישה אישית או מס. פגישות שבהם תעלנה הבעיות והקשיים שההורים חווים בגידול התאומים.

ההדרכה הינה מותאמת אישית ונותנת מענה ספציפי להורים הפונים.
 

כמדריכת הורים המתמחה בתאומים אני מזמינה אתכם להצטרף אלי להדרכה פרטנית או במסגרת סדנה בה תוכלו לקבל ידע וכלים לגידול תאומים על מנת ולהינות מההורות  ולהגיע לאווירה נעימה אוהבת ומכבדת בבית.

 

בהדרכה נדבר על הצורך להיות הורה המתחלק לשניים וכצד מתגברים על התסכול שזה יוצר:

  • "הורה טוב דיו" - גם לשניים בו זמנית .

  •  על טיפול והתפתחות  התאומים  בשנת החיים הראשונה.

  •  תאומים בגיל הרך: הבדלי טמפרמנט, קצב וסגנון התפתחות.

  •  על תהליך הנפרדות-כיצד נבנה תהליך של נפרדות, איך ומתי נפריד את התאומים וכיצד נבנה  עצמיות.

  • על מריבות וקנאה והקשר המיוחד.

  •  ועוד......

הדרכת הורים פרטנית
צור קשר
bottom of page