top of page
ייעוץ שינה
Twin Babies

ייעוץ שינה

העייפות היא אחת מהקשיים העיקרים בחיי הורים צעירים הבעיה מועצמת כשיש להתמודד  עם שני תינוקות בו זמנים.

ישנם בתים רבים ששעת הערב היא שעה שבה מתחיל להתגנב חשש ולחץ כיצד שעה לחוצה זו תעבור והאם בשעה 20:00 ישתרר שקט בבית ?
המון דילמות עולות וצצות לקראת שנת הלילה ובהרדמת התאומים:


בתהליך של ייעוץ שינה לתאומים נתייחס למורכבות הרבה שיש בהרדמת התאומים, מה זה אומר מבחינת ההתמודדות הלילית.

הפרעות שינה, איך עושים את זה נכון ומגיעים ללילות שפויים גם כאשר אנו הורים לשני תינוקות בו זמנית.

כאימא לתאומים בעצמי, יועצת שינה לתאומים ויחידים וגם כמדריכת הורים לתאומים, המכירה את המורכבות הרבה, אוכל לעזור ולכוון אתכם אל עבר המטרה – לילות שקטים ורגועים ובעיקר לילות שינה לכל המשפחה.


אז הבשורה שלי אליכם הורים יקרים, שאינם ישנים לילה שלם מהיום שהתאומים נולדו, שיש מה לעשות.
העייפות מהיום שלכם, אינה חייבת להמשך אל תוך הלילה, גם תאומים יכולים ללמוד לישון באופן עצמאי וללילה שלם.

אני מזמינה אתכם ללמוד כיצד לעשות זאת ומבטיחה להיות שם אתכם כי בראש ובראשונה גם אני הייתי שם.
אתם מוזמנים
לקרוא עוד פרטים על שיטת העבודה שלי המותאמת להרדמת תאומים ועל ועקרונות המנחים בה, ומוזמנים לדבר איתי ולקבל הצעת מחיר מיוחדת לתהליך ייעוץ שינה לתאומים (כי העומס הכלכלי בגידול תאומים בהחלט אינו פשוט).
בסוף התהליך אני מעניקה                              על תוצאות התהליך מה שיבטיח לכם כי התוצאות הן ארוכות טווח ולא הקלה זמנית בלבד (תעודת האחריות היינה ייחודית ובלעדית ל'גיל-גולה ייעוץ שינה לתאומים').

תאומות ישנות

אימון שינה

תהליכי אימון שינה מיועדים לכל אותם הורים לתאומים מגיל 5 חודשים ועד ילדים בני 5 המעוניינים לשים סוף לבעיות השינה של ילדיהם ופשוט לחזור לישון טוב בלילה ומעוניינים לעשות זאת בכלים אימוניים.

כיועצת שינה המלווה משפחות רבות בתהליכים להקניית הרגלי שינה טובים, אני עדה היום ליכולת של ההורים ליצור שינוי על ידי קבלת כלים ונטילת אחריות אישית שתביא אותם למטרה הרצויה, הקניית הרגלי שינה טובים לילדיהם תוך הגעה להירדמות עצמאית ושינה של לילות רצופים.

בתהליך אימון שינה, הורים מקבלים הדרכה, כיצד ליצור את השינוי בשנת ילדיהם ולעשות את השינוי באופן עצמאי עם ליווי שבועי שממקד ומקדם את התהליך לפי הצורך.

 

כיצד מתנהל התהליך?

הדרך המשותפת שלנו מתחילה ב:

  • בשיחת אבחון אותה נערוך יחד ומטרתה ללמוד על הרגלי השינה של ילדכם וגורמי התלות המסייעים לו כיום להירדם, כגון: הנקה, נדנוד בעגלה, על הידיים ועוד..., ובשאר ההרגלים הקשורים בשינה.

  • בשיחה נתאם ציפיות ונבנה את תכנית העבודה להמשך התהליך. אתם מקבלים תכנית עבודה כתובה הנותנת את המסגרת לתהליך.

  • מרגע זה אנו יוצאים לדרך, אתם מיישמים את שלבי התהליך ומטפלים במקביל בכל נקודות השינוי שהועלו בשיחה ותוך כדי אנו נפגשים ל 6-8 פגישות טלפוניות שבועיות בנות 30-45 דק'.

  • בכל פגישה אנחנו קובעים יעדים לפגישה הבאה ובודקים בכל פגישה את מידת ההתקדמות, את הקשיים ודרך הטיפול בהם, הצלחות וכישלונות תוך התמקדות בהורים ובתפיסת ההורות שלהם.

    רוצים לקרוא עוד על אימון שינה ועל דרך העבודה שלי?
    ממש כאן

תהליך מוצלח, הוא תהליך שבסופו הורים מגיעים למטרות שהגדירו לעצמם.

אימון שינה
article400_baby_phone-420x0.jpg

הלו, אפשר להתייעץ?

שרות יועצת-טלפוני  הוא שירות יחודי  לליווי, ייעוץ ותמיכה הניתנים בטלפון  בתחום שנת תינוקות, פעוטות וילדים (מגיל לידה עד 5 שנים).

השירות מיועד לכם, הורים החווים  בעיות בשינה של ילדיכם וזקוקים לתמיכה, ייעוץ וליווי, ומסיבה כלשהי (תהיה אשר תהיה) לא זקוקים או לא יכולים להיכנס לתהליך מובנה וארוך טווח, אלא רוצים לקבל הכוונה, כלים ודרכי התמודדות, יחד עם תמיכה רגשית ואוזן קשבת, בתנאים ובזמן שלהם.

חלק מההורים, זקוקים לתהליך מלא, אשר באמצעותו, הורים לומדים להקנות הרגלי שינה טובים לילדיהם, תוך התייחסות לכלל ההיבטים השונים הנוגעים לנושא.
לעומת זאת, ישנם הורים שחווים בעיות נקודתיות בשנת ילדיהם, בעיות שניתן לפתור בייעוץ, בשיחת טלפון או  במספר שיחות טלפוניות, ובכך לפתור את  בעיות השינה  ואכן מצליחים להגיע למצב טוב שמתאים להם.

הייעוץ הטלפוני ניתן לכם לפי הצרכים  שאתם מגדירים, לפי הבחירה שלכם ובזמן הנח לכם.

מחיר התייעצות בתעריף מוזל של 150 ש"ח בלבד למחצית השעה.

הלו, אפשר להתייעץ?
bottom of page