שיטת 'לילה טוב'

אני עובדת בשיטת 'לילה טוב' אשר בה ישנה היענות תמידית לבכי.

הענות לבכי חשובה לתחושת הביטחון של הילד בהוריו.

והכי חשוב עדין ניתן להענות לבכי וליצור שינוי חיובי שילמד את ילדכם לישון.

 

היענות תמידית לבכי

  • בשיטת 'לילה טוב'  ישנה היענות תמידית לבכי ,הענות לבכי חשובה לתחושת הביטחון של הילד בהוריו.והכי חשוב עדין ניתן להענות לבכי וליצור שינוי חיובי שילמד את ילדכם לישון.

 

גמילה מגורמי התלות

  • גמילה מכל גורמי התלות החיצוניים.בעיות שינה בתינוקות  נוצרים בגלל גורם חיצוני לו הם נזקקים  על מנת להירדם. עם הזמן גורם התלות, שעוזר לילד להירדם, הופך לפחות ופחות אפקטיבי וההורים נדרשים להשקיע זמן רב יותר בהרדמת הילד ובהחזרתו לישון ביקיצות החוזרות בלילה.בתהליך ייעוץ שינה, נגמול את הילד מכל גורמי התלות החיצונים ונעשה זאת בצורה מדורגת.  תמיד נעניק חלופה לזו שנרצה לקחת מהילד.

 

תהליך ייעוץ הדרגתי

  • תהליך ייעוץ שינה  הדרגתי, מוגדר בזמן ובעל שלבים ידועים מראש.לכל ילד אופי וטמפרמנט המאפיין רק אותו.  הילד הוא חלק מהמארג המשפחתי היחודי לכם.ההדדיות בין הילד וההורים משפיעה על הקצב המאפשר לימוד והטמעת שינויים. עם זאת התהליך  ייעוץ שינה בשיטת 'לילה טוב' נותן אופק המאפשר לדעת כיצד מתנהל התהליך ותוך כמה זמן הוא עשוי להסתיים. תהליך הייעוץ שינה מאפשר תקופת הסתגלות המותאמת לקצב האישי של ההורים והילד.

 

תהליך מותאם אישית

  • לכל ילד זמן הסתגלות והטמעת למידה אישי משלו. תהליך הייעוץ שינה, מותאם אישית ומתחשב בקצב של כל ילד מה שיעניק בסופו של התהליך,ביטחון והקניית הרגלי שינה טובים כצידה לחיים.

 

הצבת גבולות

  • בתהליך נלמד הצבת הגבולות  חדשים  ונידד את הילד עם מיטתו תוך חיזוק  בטחונו העצמי.

התאמה לתאומים

  • את השיטה המותאמת בצורה מאד מדויקת לכל תינוק והוריו התאמתי לעבודה עם תאומים על המורכבות והתאגרים של הרדמת שני תינוקות בו זמנית וזאת תוך התיחסות לטמפרמנט של כל אחד, הבנת הצרכים של כל אחד מהתאומים בנפרד ובעיקר איך משלבים ומלמדים אןתם להירדם יחד וללמוד איך לא להפריע אחד לשני.

לשיחת אבחון וברור צרכים ללא עלות

התקשרו 054-6805034

עקרונות 
השיטה